Maikuus võttis minuga ühendust läbi Facebook`i Aigren OÜ personalijuht Kadi Kalvet. Ta küsis, et kas olen vaba juuni alguses ning kas saaksin tulla Võrumaale nende firma suvepäevadele inimesi joonistama. Olin hea meelega nõus, Võrumaa on koht, kuhu alati tahan minna. Sealne maastik ja soojad ning avatud inimesed kutsuvad alati. Naise vanemad elavad Võrus, seega läksime kogu perega ning planeerisime veel mõned päevad Võrumaal aega veeta.

Suvepäevad peeti Võrumaal Hämsa Puhketalus mis on eheda 19 sajandist pärit interjööriga ja 200 aastaste palkhoonetega puhkekoht. Aigren OÜ personalijuht Kadi ootas mind juba. Väga soe vastuvõtt tegi südame rõõmsaks ning andis pliiatsilegi hoo sisse. Esimesed valminud šaržijoonistused pakkusid palju elevust ja nõudlus joonistuste järgi kasvas. Ja nii kestis šaržide joonistamine kuni südaööni välja.

See aasta siis pisut teistmoodi ning rahvale ka midagi meeneks kaasa.

Kunstnikuga jäin väga rahule. Joonitused on reaalselt sarnased ja isikupärased. Kunstnik ise on väga hea suhtleja , vastutulelik ja lihtne. Sulandus kohe seltskonda, mis on väga oluline. Olen korraldanud me firma suvepäevi ja juba peaaegu 10 aastat ja soovisin pakkuda midagi uut ja teistmoodi. Sain sellega hakkama . Kunstnik Kristjan oli me suvepäevade kõige populaarsem “tegelane”.